Hakkımızda
 
Misyon
 
Vizyon
 
 

HAKKIMIZDA

Enviro Mühendislik, 2007 yılı mayıs ayında çevre mevzuatları konusunda; mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere Konya’da faaliyetine başlamıştır.

Firmamız, farklı akademik geçmişlere sahip,konusunda uzman ve yeniliklere kolay uyum sağlayabilen, genç bir kadronun oluşturduğu; mühendislik ,danışmanlık ve çevre ölçüm-analiz laboratuarı bölümlerinden oluşmaktadır.

Çevresel Etki Değerlendirmesi ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyalarının hazırlanması amacıyla; T.C Çevre ve Orman Bakanlığı 17.07.2008 tarih ve 26939 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren Çevre Etki Değerlendirmesi (ÇED) Yönetmeliği gereğince ‘Çed Raporu ve Proje Tanıtım Dosyası’ hazırlamaya yetkili olduğunu belirten 28.02.2008 tarih ve 124 nolu ‘’Yeterlilik Belgesi’’ ne sahiptir.

Ayrıca 29.4.2009 tarihli ve 27214 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmeliği’ nin 11. maddesi uyarınca yeterlilik belgesi almak için, konusunda uzman ekibi oluşturmuş ve 31/12/2010 tarihinde Konya'da ilk, Türkiye genelinde 55. sırada yer alarak Çevre Danışmanlık Yetki Belgesini almaya hak kazanmıştır.

Çevre Ölçüm ve Analiz laboratuarı bölümü ise; Su Atıksu Analizleri,İmisyon  ve Gürültü Ölçümleri konularında; T.C. Çevre ve Şehircilik  Bakanlığı’ ndan Ön Yeterlik Belgesi ile yetkilendirilmiş,TS EN ISO/EIC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuarı Genel Şartları standardı kapsamında TÜRKAK tarafından akredite edilmiştir.

 

 
 
 
     
   
 
 
Ana Sayfa
Kurumsal
Hakkımızda
Misyon
Vizyon
Hizmetlerimiz
ÇED Raporu ve Proje Tanıtım
Çevre Danışmanlık Hizmeti
Çevresel Ölçüm Hizmetleri
İsg Ölçüm Hizmetleri
Mühendislik Hizmetleri
Laboratuvar
Su Atıksu Analizleri
Emisyon Ölçümleri
İmisyon Ölçümleri
Gürültü Ölçümleri
Formlar
Belgelerimiz
İletişim
 
© 2012 Enviro Danışmanlık | Tüm Hakları Saklıdır.
0332 324 00 60
 
 
  DESIGNED BY